В Євросоюзі почали підготовку до переговорів про прийняття до свого складу ще двох країн

последние новости в Украине останні новини в Україні


Єврокомісар з розширення Олівер Варгейі в Твіттері опублікував 24 березня пост, в якому заявив, що Євросоюз посилає "ясний і чіткий сигнал" країнам Західних Балкан.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Йдеться про прийняття в ЄС Албанії та Північної Македонії. Відомо, що напередодні країни Євросоюзу досягли попередньої домовленості про початок переговорів про прийом в співтовариство Албанії та Північної Македонії. Також за повідомленням Reuters, офіційне рішення про це може бути ухвалено вже цього тижня.

#OurNameIsMacedonia #NeverNorth #AlwaysMacedonia pic.twitter.com/L3QTh34nZQ

— Оливера RepublicOf #Macedonia (@olitopuz) March 24, 2020

Єврокомісар з розширення Олівер Варгейі в Твіттері опублікував 24 березня пост, в якому заявив, що Євросоюз посилає "ясний і чіткий сигнал" країнам Західних Балкан.

Франція і Нідерланди, які були головними опонентами початку переговорів, також підтримали рішення. З країн ЄС прийняття Албанії та Північної Македонії в співтовариство блокує тільки Греція. У виданні зазначили, що інститути ЄС близькі до досягнення угоди і з нею. Також повідомляється, що вже підготовлено проєкт рішення Ради ЄС з цього питання і, якщо жодна з 27 країн ЄС не буде заперечувати, воно буде офіційно затверджено цього тижня.

Раніше повідомлялося, що у зв’язку з поширенням коронавірусу SARS-CoV-2 Європейський Союз запровадив 30-денне обмеження на в’їзд на територію об’єднання. Під обмеження підпадають поїздки в ЄС без поважної причини. Також нагадаємо, що голова Європейського центрального банку Крістін Лагард провела конференцію з лідерами ЄС, під час якої заявила, що Європі загрожує "потужний економічний шок", який можна порівняти з фінансовою кризою 2008 року, якщо країни Євросоюзу не будуть вживати термінових заходів у відповідь на поширення коронавірусною інфекції.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/v-evrosoyuzi-pochali-pidgotovku-do-peregovoriv-pro-priynyattya-do-svogo-skladu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя