Новинський передав Херсонщині апарати ШВЛ і захисні костюми для лікарів

Благодійний Фонд Вадима Новинського передав Херсонській ОДА два апарати штучної вентиляції легенів, а також 200 костюмів професійного захисту, масок і захисних окулярів для лікарів. Це перша частина гуманітарної допомоги, передана фондом парламентаря для потреб області.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це народний депутат Вадим Новинський повідомив під час брифінгу в Херсоні, присвяченого результатам зустрічі місцевої влади з представниками бізнесу.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ Про коронавірус

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв подякував народному депутатові за надану допомогу. А Новинський пообіцяв, що найближчим часом область отримає наступну партію гуманітарної допомоги — щойно будуть закінчені закупівлі.

"Сьогодні весь бізнес – і великий, і малий — концентрується навколо того, щоб надати допомогу державі у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції в країні. Ми в рамках цієї допомоги передаємо місцевим лікарням два найсучасніших апарати штучної вентиляції легенів. Кожен з них розрахований на дві людини, які можуть одночасно проходити процедуру ШВЛ, — тобто, фактично, ми привезли 4 апарати. Сподіваюся, вони допоможуть оперативно отримати лікування тим, кому воно буде необхідно. Хоча глобально хочеться вірити, що випадків коронавірусу в Херсонській області буде якомога менше", — сказав Новинський.

Він також повідомив, що крім апаратів ШВЛ для лікарів лікарень Херсонської області у рамках гуманітарної допомоги передаються костюми і засоби захисту.

"Ми привезли 200 костюмів професійного захисту, 200 масок і спеціальних окулярів. Сьогодні як ніколи треба берегти лікарів, в Італії сьогодні говорять: бережіть своїх лікарів, медсестер, медичний персонал, тому що якщо захворіють і вони, вас не буде кому лікувати. Сьогодні це перша частина допомоги, вона буде нами продовжена. Ми вже вели переговори і з головою Херсонської ОДА, і з керівником обласної охорони здоров’я, щоб уточнити потреби, що потрібно доставити в лікарні Херсона і області насамперед ", — підкреслив парламентар.

Вадим Новинський закликав весь приватний бізнес за можливості зробити свій внесок у боротьбу з поширенням епідемії коронавірусу.

"Я закликаю всіх представників бізнесу в області, і малих, і середніх, проявити себе. Ця криза покаже, хто друг, хто ворог, хто помічник, хто шкідник, хто може виявити милосердя, — я всіх закликаю до того, щоб ми проявили свою православну суть — допомагати один одному", — закликав Новинський.

Як повідомляв OBOZREVATEL, станом на 24 березня коронавірус вразив понад 386 тисяч осіб по всьому світу і зафіксований у 180 країнах. Особливо активною пандемія стала в Європейському союзі та США, тоді як у Китаї вона наразі пішла на спад. В Україні кількість людей з підтвердженим діагнозом COVID-19 сягнула 97 осіб.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/novinskij-peredav-hersonschini-aparati-shvl-i-zahisni-kostyumi-dlya-likariv.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя