Сніжана дала волю сльозам: У родині Сергія Бабкіна сталося горе

Старший син подружжя на тренуванні з футболу серйозно травмував руку.
Сергій Бабкін із дружиною Сніжаною. Фото: соцмережі.
Син Сергія Бабкіна потрапив у лікарню з важкою травмою. Дружина музиканта, Сніжана Бабкіна, не змогла стримати сліз і вибігла з лікарні. Лікарі діагностували 13-річному хлопчикові перелом руки. В соціальній мережі Instagram дружина відомого українського музиканта Сергія Бабкіна опублікувала історію, в якій розповіла про перебування з сином у травмпункті.

Вона зізналася, що її старший син Артур на тренуванні з футболу серйозно травмував руку. Після інциденту батьки відвезли хлопчика в лікарню. Там 13-річному футболісту запропонували знеболюючі препарати, але він відмовився і мужньо терпів, поки медики провели процедуру і наклали гіпс. Сніжана зізналася, що не змогла дивитися на це, не витримала і вийшла в коридор, де дала волю сльозам.

Об этом сообщает Роспрес

"У цей момент мама, тобто я, встала і пішла. Чесно кажучи, вийшла і стала плакати. Сергій каже, ну що ти. Хлопчик виріс. Просто дуже відчуваю дітей", — розповіла Сніжана Бабкіна. Разом з Сергієм вони провели ніч у лікарні з Артуром.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/snizhana-dala-voliu-slozam-u-rodyni-serhiia-babkina-stalosia-hore-315524.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя